Szukamy sponsorów.

Szanowni Państwo,
zwracam się z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości współpracy reklamowej ze Strażackim Klubem Sportowym – ,, Orły Pstrągówka ''. Piłka nożna jest dyscypliną sportu, która gromadzi rzesze fanów. Emocje towarzyszą w trakcie meczu zarówno grającym, jak również miłośnikom sportu, przyglądającym się rozgrywkom. Nasi piłkarze wychodzą na boisko, by dostarczać powodów do radości swoim kibicom. Grają z pasją i zaangażowaniem, ale to nie wystarcza, bo jako nowy klub musimy sprostać wielu wyzwaniom, w tym także finansowym.
Działalność na rzecz sportu łączy strategie marketingowe z postawą prospołeczną firmy. Sponsoring sportu jest jednym z najszybciej rozwijających się instrumentów promocji, dlatego mamy nadzieję, że nasza współpraca wpłynie nie tylko na rozwój naszej drużyny, ale także na wzrost znaczenia Państwa marki na rynku lokalnym i krajowym. Firma ma szansę budowania swojej reputacji i prestiżu związanego z sukcesami sponsorowanego klubu i pozytywnymi emocjami towarzyszącymi spotkaniom meczowym.
Mamy aspiracje stać się silnym klubem sportowym skupiającym samorząd, przedsiębiorstwa i osoby prywatne, które wspólnie stworzą grupę partnerską wspierającą rozwój lokalnej piłki nożnej i promowanie sportu na naszym terenie. W dobie komputeryzacji zachowanie dobrej kondycji fizycznej, możliwość odpowiedniego gospodarowania wolnym czasem z zachowaniem dbałości o zdrowie jest szczególnie ważną kwestią, zwłaszcza dla naszych dzieci. Chcielibyśmy Państwa zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą sponsorską, z nadzieją na podjęcie współpracy korzystnej dla obu stron.
Prezes Strażackiego Klubu Sportowego
Paweł Petka